شرکت تولید پره و میکسر صنعتی به میکس
در حال دریافت ....
محصولات به میکس

مقالات به میکس

آلیاژهای بکار رفته در پره های توربین

آلیاژهای بکار رفته در پره های توربین

آلیاژهای بکار رفته در توربین گازی معمولاً از جنس سوپرآلیاژهای پایه نیکل (پره های متحرک) و پایه کبالت (پره های ثابت) می باشد. روشهای عمده تولید پره ها معمولاً ریخته گری و فورج می باشند نحوه ساخت پره های سوپرآلیاژها در سال 1940 شروع شد.

1402/08/18

مقالات

میکسر صنعتی چیست

میکسر صنعتی چیست

میکسر صنعتی (Industrial Mixer) در مواردی که تولیدکنندگان نیاز به ترکیب و شکست مواد داشته باشند، استفاده می شود. یک میکسر می تواند شامل هر دستگاهی که مواد را مخلوط یا همگن می کند یا مواد متنوع ریز را به یک ماده واحد تبدیل می کند، باشد.

1402/08/17

مقالات

دستگاه همزن یا میکسر آزمایشگاهی

دستگاه همزن یا میکسر آزمایشگاهی

میکسر ها از دستگاه های مهم آزمایشگاهی هستند که برای همگن کردن و مخلوط کردن مواد با غلظت و ویسکوزیته های مختلف ، برهمکنش های بیشتر شیمیایی، یکنواخت نگه داشتن مخلوط مواد حین آزمایشات، افزایش یا کاهش دمای نمونه در آزمایشگاه ها و همچنین در ابعاد بزرگ تر صنعتی، استفاده می شوند.

1402/08/17

مقالات

پروانه صنعتی

پروانه صنعتی

پروانه صنعتی رادیال در چندین مدل و با کارایی متفاوت طراحی و تولید می شود. این دسته از پروانه های صنعتی بر روی انواع پروانه صنعتی سانترفیوژ بکوارد و پروانه صنعتی فوروارد، ... قابل نصب و استفاده هستند. این پروانه صنعتی مناسب دمیدن هوا بوده و نقش موثری را در مکش هوا ایفا می کند.

1402/08/17

مقالات